Все більше українців, які раніше не могли працювати через відвідування мовних курсів, тепер виходять на роботу.
Все більше українських біженців мають роботу у Німеччині. Про це свідчать дані Федерального інституту досліджень населення (BiB), повідомляє ntv в понеділок, 24 лютого.
Зазначається, що незважаючи на нещодавнє погіршення ситуації на ринку праці, 43% з них були працевлаштовані в четвертому кварталі 2024 року.
Навесні було працевлаштовано лише 30% українців, а влітку 2022 року - лише 16%.
Все більше шукачів притулку, які раніше не могли працювати через відвідування мовних курсів, тепер виходять на ринок праці.
Ключовою проблемою залишається рівень володіння німецькою мовою. Лише 27% з українських біженців отримали сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2, необхідному для багатьох професій.